Zabytki Hanaczowa

Zabytki Hanaczowa żona skazanego za unosił się trochę poza głównym grupy, ale okazało się zaangażować w żaden transakcji; Może nie miała pieniędzy i obawiali się, że jej szanse na uzyskanie dóbr na kredyt został wyczerpany. Jej najstarszy chłopiec wędrował park uznającą wszystkim, którzy chcieli słuchać, że był głodny, i to było rozsądniej kupić mu porcję chleba niż dać mu kilka monet.

Ludzie rzadko spotykane w dziennych albo zażywanie narkotyków lub pod ich wpływem, ale strzykawek do iniekcji pozostawione ławek parkowych wskazano, że sytuacja w nocy była bardzo różna. Osobiste historie były tragiczne. Pewien młody człowiek, który był fryzjerem pobocze i taksówki motocykla (xe om) kierowca, żonaty tee-shirt Sprzedawca i miał syna, dziecko, zanim padną ofiarą heroiny. Po fatalnym tendencję spadkową, porzucił swoją rodzinę i stał się gwałtownie wrogie wobec dawnych przyjaciół w parku.

Tak, lepiej jest, aby pamiętać, Hang Dao Park w jasnym słońcu niedzielne popołudnie, gdy wielu rodziców przyniósł swoje dzieci na piknik pod drzewami. Najbardziej popularną rozrywką, Badminton, została ograniczona do ścieżek, a gry były tak wiele, że nigdy nie może być pewien, uderzając prawą wolant. Ludzie w każdym wieku byli zaangażowani, a dwa z najbardziej zaangażowanych graczy było kilka dobrze do swoich osiemdziesiątych. Z ogromnej starej wieży okrągły wodny zbudowany przez Francuzów na jednym końcu, do gastronomii kawiarni dla Zachodu oferując ‚chleb z jajkiem „na drugim, ten park skromnych wymiarach warunkiem miejscowych obywateli o przyjemnym popołudniem miejsca, w których gromadzą się na dzień odpoczynku; i to jest pocieszające przypomnieć, że radosne społeczność dzień wydawał się mieć niewiele wspólnego z bardziej złowrogiego społeczności nocy.

John Powell

Aby dowiedzieć się o życiu w Ghanie i intrygującą historię oddolnej rewolucji przemysłowej w burzliwym Ghana drugiej połowie XX wieku, czytać powieści Son kolonialnej Dżentelmena John Powell i Powrót do Garden City lub jego non-fikcyjne konta przetrwania z instalatora.Więcej szczegółów na temat tych książek i fotografii nieformalnych rzemieślników sektorowych Suame Magazine w Kumasi będzie można znaleźć na następujących stronach.

– autor artykułu