Tradycje Hanaczowa

Tradycje Hanaczowa

MIĘDZY Dziękczynienia i Boże Narodzenie w 2007 roku poczta w Noel, Missouri, przetwarzane 30,428 kart świątecznych i paczek – podwójne zwykle objętość poczty dla tego miasta 1500 osób.

Noel jest tylko jednym z wielu miejsc z nazwiskami świątecznych, które widzą wiele out-of-ludzie spoza miasta o tej porze roku. Zdarza się, że poczta jest główną atrakcją; Zdarza się, że istnieją jasne wyświetlacze wakacji i Santa wizyty.

Oto spojrzenie na miejscach z Christmas-związanymi nazwami.

Boże Narodzenie, Floryda: To małe miasteczko pomiędzy Orlando i Centrum Kosmicznego Kennedy’ego jest trochę jak Noel. Najbardziej popularnym miejscem dla out-of-ludzie spoza miasta jest poczta. Specjalna skrzynka akceptuje listów do Świętego Mikołaja, które są odbierane przez wolontariusza. Inne święto porusza się po mieście: ulice nazwane są renifery, poczta zbiera się w Santa kształcie pudełka i przycięte drzewa na głównej autostradzie nigdy nie schodzi.

Santa Claus, Indiana: W lecie, Santa Claus ma dużą liczbę odwiedzających jego parku rozrywki, Holiday świata Splashin ‚Safari. Ale o tej porze roku, turystyka jest wszystko na temat Bożego Narodzenia. Oprócz poczcie, w pobliżu znajdują się w Santa Claus Muzeum Zamek, słodycze Mikołaja, Świętego Mikołaja i Boże Narodzenie Lodge Lake Village Festival of Lights wzdłuż a15km szlaku, z parady, koncerty wypoczynkowych i rzemiosła show.

Bethlehem, Pensylwania: nick Betlejem jest Boże City, a jego najbardziej pracowity okres w roku rozpoczyna się 28 lis z oświetleniem oficjalnym drzewie miasta. Miasto zostało nazwane Betlejem w Wigilię 1741 roku przez morawskich imigrantów.

North Pole, Alaska: Nie, to nie jest geograficznego bieguna północnego Ziemi, znajduje się pośród Oceanu Arktycznego. Ten biegun północny, ludność 2200, jest 19 km od Fairbanks; został oficjalnie nazwany w 1953 roku

– autor artykułu