Roslinnosc Hanaczowa

Roslinnosc Hanaczowa

Dziś Knightsbridge jest jedną z najbardziej pożądanych i ekskluzywnych miejscach w centrum Londynu. Jest to prawdopodobnie najbardziej znany turystom, że gromadzą się tam jako handlowego przeznaczenia i jest domem zarówno Harrods i Harvey Nichols. Stało się centralną częścią Londynu i trudno byłoby myśleć o mieście bez dołączania długi odcinek drogi, które tworzą większość Knightsbridge. To może być zaskakujące, aby dowiedzieć się, jednak, że Knightsbridge nie zawsze wiąże się z takim przepychem. Obszar ten ma długą historię, która sięga setek lat, ale dopiero w 19 wieku, że zaczął się rozwijać w obszarze znamy dziś. Istnieje pewna ilość niejasności związane z przeszłości Knightsbridge, że tworzą niemal z niczego i nie ma debatować nad początkami jego nazwy.

Wiele gmin w Londynie mają swoje korzenie w małych wsiach, które były stopniowo podciągnięte przez rozwijającej rozrastania się miasta Londyn. Chelsea i Kensington, które teraz tworzą Royal Borough of Kensington and Chelsea, są dobrym przykładem. We wczesnym okresie saskim ‚Chelsey’ i ‚Kenesignetun „były małe wioski wiejskich, które były częścią ich własnych odrębnych parafiach. Ostatecznie, jak wielkość i liczba ludności wzrosła w Londynie, były wchłaniane do miasta. Knightsbridge, jednak nie był pierwotnie parafia miasto lub wieś. Obszar, który jest obecnie Knightsbridge była czymś w rodzaju ziemi niczyjej między miejscowościami Chelsey, Kenesignetun i Charing. Obszar nie była wieś, dwór, a nawet uznawane istnienie. To było po prostu obszar, który przylega do mostu na rzece Westbourne na drodze między Londynem i Kensington.

Roslinnosc Hanaczowa

Więc skąd ten skrawek ziemi stały się znane jako Knightsbridge? Jakie są początki za nazwą miejscu? Wiele dzielnic Londynu mają ciekawe historie ich nazw miejscowości i Knightsbridge nie jest inaczej.

– autor artykułu