Najpiekniejsze polskie zamki

Najpiekniejsze polskie zamki

W 1999 Hang Dao Park w północnej części Hanoi, na wschodnim krańcu słynnej starej ulicy Quan Thanh, było to miejsce kontrastów. Tutaj można było zobaczyć w późnych godzinach popołudniowych oraz w weekendy, kilka rodzin i dzieci gra w badmintona, dostając się w siebie jest droga i generalnie cieszy wolnego czasu z odrobiną delikatnego ćwiczeń na świeżym powietrzu. Wędrowni sprzedawcy sprzedawane pocztówek i tee koszulki, głównie do kilku zagranicznych turystów w mieście w tym czasie, i młodzieńczy fryzjerzy strzyc na szerokim chodniku, który biegł wzdłuż drogi poza barierki parkowych. Hang Dao został hojnie obdarzony ławek parkowych, na których można odpocząć i obserwować aktywność w ciągu dnia, ale lepiej było nie patrzeć za fotelem, w celu uniknięcia widząc szczątki aktywności nocy.

Sporo nieformalnego handlu została przeprowadzona w Hang Dao. Oprócz fryzjerów i drobnych handlowców były rowerowe riksza ściągacze i kobiety siedzą na niskich stołkach sprzedających herbatę i różne przekąski dla każdego, kto by dołączyć do ich grona klientów crouching. Większość czasu policja przymyka oko na całej tej działalności w sektorze nieformalnym, ale czasami nalot przeprowadzono obławę wszystkich handlowców i fryzjerów i trzymać je w więzieniu, dopóki okup został zapłacony. Powodem tych łapanek był zazwyczaj niepłacenie podatków, ale podejrzewa, że ??ich ofiary opłaty ewakuacyjne były rzadko przekazywane do organów podatkowych.

Policja również miał problemy z narkotykami handlowców. Jedna z kobiet, który spędził dużo czasu w parku skarżył się, że jej mąż spędził już trzy lata długiej kary pozbawienia wolności, skazany za narkotyki transakcyjnym. Niektóre poranki głównym dystrybutorem pojawił się w parku i chętny sprzedawców rzucili się gromadzą się wokół niego i dokonywać zakupów.

– autor artykułu