Mieszkancy Hanaczowa

Mieszkancy Hanaczowa Istnieje jednak spory nad którym historia pochodzenia jest prawidłowe. Jedna lokalna legenda sugeruje, że most na rzece był używany przez rycerzy udających się do Londynu, aby walczyć w świętych wojnach. Zabrali tej trasy, w szczególności dlatego, że najpierw musiał otrzymać błogosławieństwo od biskupa Londynu z Fulham. Według legendy, dwóch rycerzy z wykorzystaniem most pokłócili i nie jest w stanie rozwiązać ich różnic, zdecydowano, że walki będą decydować problemu. Walka była obserwowana przez innych rycerzy i przechodniów od riverbanks ale ani rycerzem panowały i oboje spadł do rzeki do ich śmierci. Obszar ten stał się znany jako Knightsbridge w pamięci śmiertelnego sporu rycerskiej.

Choć opowieść o walczących rycerzy wydaje montażu, istnieją inne wyjaśnienia nazwy, że inni przedstawili. Według Topograf nazwie Norden, most został lokalnie znany jako ” Stonebridge aż rycerz zwany Sir Knyvett została zaatakowana podczas spaceru przez most do późna w nocy. Rycerz udało się poprawić jego atakujących i „zabił złodzieja główną z własną ręką”. To opowieść o męstwie Sir Knyvett podobno dał nową nazwę mostu. Kolejna propozycja dla nazwy opiera się na fakt, że most może być używany przez zamożnych mieszkańców, „Rycerze i damskiej, a nie zwykłych ludzi. Niektórzy jednak uważają, że nazwa wywodzi się z faktu, teren był wykorzystywany jako miejsce spotkań dla lokalnej młodzieży – gdzie „Rycerz” był slangowe określenie „chłopaka”. Nawet oryginalna nazwa obszaru znajduje się pod kontrolą niektóre twierdząc, że został nazwany „Knightsbrigg”, podczas gdy inni uważają, że to „Kynesbrigg”.

Chociaż Knightsbridge nie rozwinie się w mieście pod posiadaniu opactwa Westminster (jednego z najwcześniejszych odniesień do Knightsbridge jako miasto w c.1361), pozostała ona dość mała i odcięty od Londynu.

– autor artykułu