Informacje o powiecie przemyslanskim

Informacje o powiecie przemyslanskim

Wody potoku są teraz culverted i włączone do systemów kanalizacyjnych w Londynie, ale nadal istnieją resztki jego obecność nad ziemią tym Żeglarstwo Lake w Parku Regenta i Park Lake St James. Co więcej, wzdłuż jego trasy podziemnej teraz przechodzi pod Pałacem Buckingham, podczas gdy jest on również myślał, że culverted strumień otwarty dla kupujących w podziemiach Grays Antique Centre i pełne egzotycznych ryb, to segment Lost River.

W historii strumieniowi że pożyczył swoją nazwę utraconego miejscowości Tyburn która nadal jest niesławny szubienicy Tyburn lub „Tyburn Drzewa”, gdzie więźniowie Newgate wzięto do zawieszenia aż do końca 1700 roku, a który stał gdzie Tyburn drogowe (Oxford Street) oraz Tyburn Lane (Park Lane) spełnione, teraz Marble Arch.

Westbourne

Rzeka Tyburn nie należy mylić z Tyburn Brook, który z kolei jest dopływem następnego Lost River, rzeka Westbourne. Ta rzeka byłby prowadzony tylko na zachodzie Tyburn, ale zbliżona do jego najbliższej sąsiadki byłby również pochodzi z gór Hampstead. Na swojej drodze do Tamizy w Chelsea (na terenie Royal Hospital), byłoby zostały przepuszczone mokradeł i łąk, które są obecnie jednymi z najbardziej ekskluzywnych dzielnic mieszkaniowych na świecie, w tym Knightsbridge i Belgravia. Wcześniej w jego trakcie, byłoby popłynęła przez Kilburn, gdzie liczba jej dopływów spełnione, Maida Vale, Bayswater, a potem Hyde Park.

Rzeka ma jedną z najbardziej oczywistych zapisów w nazwach okolic w dzielnicy West End. Kiedyś nazwano Kilburn (Royal River), szczególnie przed i był dalej Bayswater dalej w dół jego długości, stąd współczesnych nazwisk dwóch okręgów na jej brzegach. Co więcej, na odcinku, który przeszedł przez Hyde Park był znany jako rzeki Serpentine i echo tego można jeszcze zobaczyć w ozdobnych jeziora, które tworzy Serpentine i Long Water we współczesnym Kensington Gardens / Hyde Park (utworzonego przez spiętrzenie rzeka w 18 wieku).Nawet Knightsbridge bierze swoją nazwę od dawna zaginionego mostu na Westbourne – w miejscu, gdzie niegdyś Cesarzowa Matylda konfrontacji mieszkańców stolicy podczas Anarchy 12. stulecia. Rzeka nadaje także nazwę na pobliskich ulicach, takich jak Westbourne Park i sąsiedniej stacji metra.

W 15 wieku wód rzeki od Bayswater zostały przekierowane na dostarczenie czystej wody dla miasta Londynu, jednak, jak otaczająca West End opracowany w wieku 18 i 19, woda stała nieczyste, a pochowano w celu utworzenia kanalizacji i przepustów w ramach celu nowe rezydencje. Oczywiście podziemnego potoku można jeszcze zobaczyć w rurach biegnących przez stacji metra Sloane Square.

Stuart Mitchell 2012

Jeśli jesteś zainteresowany przejściem do obszarów zachodnim Londynie wymienionych w tym artykule można odwiedzić agentów nieruchomości Marylebone.

– autor artykułu