Hanaczow zima

Hanaczow zima

Choć wiele atrakcji turystycznych i dostawców działalność w całej Wielkiej Brytanii zamknąć na zimę – wiele z nich przez długi czas, od października do marca – jeśli szukasz rzeczy do zrobienia w Snowdonia tej zimy będziesz zadowolony, aby dowiedzieć się tam jeszcze sporo otwarty przez cały miesiącach zimowych.

Od strasznych historii kopalni eksploracji, z malowania ceramiki na rafting, oto dziesięć atrakcji Snowdonia, które można odwiedzić o każdej porze roku.

1. Inigo Jones Slate Works

Otwarty przez całą zimę dla zorganizowanych wycieczek warsztatów łupków, Inigo Jones Slate Works jest doskonałym miejscem, aby dowiedzieć się o historii łupków Snowdonia i odkryć, jak to zostało wykorzystane przez wieki. Inigo Jones Slate Works jest otwarty od 9 do 5pm codziennie również w weekendy, ale nie 25 i 26 grudnia i 1 stycznia. Ostatnim z własnym przewodnikiem wstęp jest godzina szesnasta, a kawiarnia czynna jest codziennie w godzinach od 10 do 5pm.

2. zamki Snowdonii

Dzięki integracji siedmiu zamków tutaj, można powiedzieć, że to jest rzeczywiście listę 16 miejsc, a nie 10! Zamek Conwy, Caernarfon Zamek Zamek Harlech, Criccieth, Castell y Bere, Dolbadarn Zamek i Zamek Dolwyddelan są otwarte codziennie przez całą zimę, z wyjątkiem 24-26 grudnia oraz 1 stycznia. Jako dodatkowy bonus, istnieje również bezpłatny wstęp na Criccieth poniedziałku do czwartku w okresie zimowym, a cały czas w Castell y Bere i Dolbadarn.

3. Narodowe Centrum Biała Woda

Można by zapytać, dlaczego ktoś chciałby iść rafting w połowie zimy w Snowdonia, ale ma wszystkie rodzaje wypełnić świat! Narodowe Centrum Biała Woda, w pobliżu Bala, jest otwarty przez całą zimę, ale jest to wskazane, aby zadzwonić z wyprzedzeniem, aby sprawdzić poziom wody i warunków atmosferycznych, ponieważ mogą one wpływać na działalność w tym przyciągania od czasu do czasu.

– autor artykułu