Hanaczow – wladze miasta

Hanaczow - wladze miasta

Komórka Alabama jest miastem bogatym dziedzictwem. To jest miejsce, gdzie znajdziesz cienie przeszłości za pomocą różnych muzeów, zabytkowych budynków i parków pamiątkowych. Pancernik Memorial Park, na przykład, jest park wojskowych na brzegu Mobile Bay, który oferuje ery pancernik II wojny światowej USS Alabama (BB-60). Jeśli wizyta tej atrakcji, poczujesz czasów II wojny światowej z powodu pomników koreańskich i Wietnamu Wars, okręt podwodny USS Drum (SS-228), a także inne historycznego sprzętu wojskowego.

Mobile muzeum jest kolejnym miejscem, gdzie można znaleźć 300 lat „kroki”. W tym muzeum, znajdziesz podstawowe elementy kultury, zwłaszcza w historycznym Old City Hall (1857). Kompleks historyczny Oakleigh dom posiada trzy muzea, które faktycznie interpretują życie ludzi z trzech różnych poziomach.

Carnival Museum Mobile to kolejny historyczny dar w stanie Alabama. To muzeum mieści historię miasta Mardi Gras i pamiątek, a także dokumentów, kostiumy, i wyświetlacze, które były widoczne w trakcie historii sezonu festiwalowego. Są to tylko niektóre z setek muzeów, które można zbadać w Mobile w stanie Alabama.

Oprócz muzeów, Mobile Miasto jest otoczone spektakularne błogosławieństw środowiskowych. Ogrodu Botanicznego Mobile, na przykład, oferuje różnorodne flory spreadu. Ponad 100 akrów kwiatów, w tym 1000 wiecznie i rodzimych azalii i inne gatunki roślin specjalne robią najlepsze ogrody, które można znaleźć w Ameryce.

Komórka Alabama jest również otoczony przez ponad 45 parków publicznych. Bienville Square, jednym z najbardziej popularnych z nich jest nie tylko przyjemne miejsce, ale także jeden edukacyjny. Właściwie jest to zabytkowy park randki z roku 1850 w Lower Dauphin Street Historic District, nazwany Mobile założyciela, Jean-Baptiste Le Moyne de Bienville.

Musieliście słyszeć o Antebellum Homes w Mobile prawda? Wśród popularnych, że może słyszeliście o to włoskim, greckim Revival i Neogotyk. Oprócz nich, masz wiele muzeów, parków i ośrodków dziedzictwa architektonicznego w celu zbadania.

Komórka Alabama jest rzeczywiście jednym bogatym miastem, które warto odwiedzić, więc spakować walizki i zacząć zabawę!

– autor artykułu