Hanaczow w czasie wojny

Hanaczow w czasie wojny

Dla nieustraszonych poszukiwaczy przygód, którzy uwielbiają morze i jego otoczenie kulturę lokalną, a nie zostały jeszcze na Filipinach, Ilocos Sur czeka się natknął się przez nich. W północnej części wyspy Luzon, największej wyspy Filipin 7100 wyspa-archipelag, region ten jest łatwo dotrzeć w godzinę płaszczyzny-ride od głównej bramy w Manili.

Większość podróżnych przyjąłby bardziej przystępne podróż biorąc autobus z Manili. I byliby najbardziej skłonni znosić co najmniej 10 godzin jazdy autobusem lub jazdy przez labirynt dróg krajowych i miejskich filipińskiej systemu autostrad. Będą one mijają i obserwować ciekawy i stale rośnie osiedli w różnych stadiach rozwoju, w prowincji Bulacan, Pampanga, Tarlac i Pangasinan.

Jeśli masz mało czasu, trochę bardziej wygodne, ale drogie wybór latania z Manili i lądowania w Port lotniczy Laoag, który jest 2,5 godziny jazdy do Vigan. Wynająć pojazd doprowadzić cię do miejsc znajdujących się w drugiej połowie Ilocos (znanego jako „Ilocos Norte”). Można spodziewać się bardziej wszechstronny i wciągającej podróży obejmujące cały region Ilocos ( „Norte” i „sur” połączeniu lub hiszpańskie słowa na północ i południe, odpowiednio).

Odwiedź Ilocos Sur, aby uzyskać wyraźny obraz, który oferuje refleksji i odcienie północnej kultury filipińskiej, większość elementów, które zwykle nie są zauważalne i wyświetlane w silnie zurbanizowanym Metro Manila, narodowego regionu stołecznego. Na bieżąco, Ilocos Sur ma duże miasto w swoim regionie, który nie jest podobny do tego, co jest niemal powszechnie stosowane w innych regionach poza Metro Manila. Dzięki miniaturowym ludności regionu w porównaniu z tym z 12 mln ludności żyjącej i pracy w Metro Manila, Ilocos Sur jest nadal uważane za bardzo prowincjonalne.

– autor artykułu