Dzialalnosc lokalna w Hanaczowie

Parking jest na wagę złota w San Francisco z większości hoteli ładowania 60 $ + dziennie ekstra, jeśli mają nawet dostępne miejsca parkingowe. Ponadto stacje tankowania są nieliczne, które przekłada się na zawyżonych cenach. Transport publiczny jest wspaniałe w San Francisco, co czyni go najlepszym wyborem do poruszania się. Dla tych lotów na lotnisku w San Francisco (SFO), BART (Bay Area Rapid Transit) będzie pierwszym krokiem do szybkiego pokrycia odległość od lotniska do popularnych miejscowości turystycznych, takich jak Union Square, Embarcadero i Fisherman Wharf. BART jest głównie podziemne kolejowa, która łączy całą zatokę.

Koszt jeździć BART od SFO któregokolwiek z czterech przystanków między Civic Center i Embarcadero jest $ 8,10 w jedną stronę za osobę. Po wyjściu swój samolot, musisz udać się do górnego poziomu lotniska i złapać SkyTrain do terminala BART. SkyTrain to mały pociąg, który okrąża lotnisko łączące wszystkie terminale z BART. Nie ma kosztów jeździć SkyTrain, ponieważ jest to bardzo krótka podróż, która nigdy nie wychodzi z centrum na lotnisko. Raz w terminalu BART, będziesz na swój sposób w 15 minut lub mniej.

Jest to łatwe do zakupu biletu BART. Znajdź kiosku biletów przy wejściu stacji. Użyj wykresu cenowego na przedniej kiosku obliczyć koszt do miejsca docelowego. Włóż gotówkowego, karty kredytowej lub debetowej do urządzenia, aby rozpocząć. Wybierz kwotę w dolarach i liczbę potrzebnych biletów i biletów drukowanych. Dla klientów gotówkowych, bilet kiosku BART dozuje zmiany w kwartałach. Więc bilet $ 8,10 zakupione przy użyciu $ 20 ustawy powróci niemal 12 $ w ćwiartki … zostałeś uprzedzony.

Weź swój bilet i udać się do bram wjazdowych – łatwo identyfikowane jako bioder do talii wysoki, stal nierdzewna strzela z pomarańczowymi paneli blokujących przejście przez.

– autor artykułu