Hanaczow przed wojna

Hanaczow przed wojna

Można świętować włoską kulturę, która obejmuje żywność, muzyki i rozrywki na terenach targowych podczas trzeciego weekendu we wrześniu. To festiwal, który jest sponsorowany przez Stowarzyszenie włoskich Amerykanów obchodzi wszystko włoskim i zawiera nawet konkursy dla najlepszego sosu do spaghetti.

Święto Drzewa i sygnalizatory

Okazji świąt w centrum miasta Des Moines z tego festiwalu, który zapoczątkowuje Bożego Narodzenia. Ten festiwal oferuje drzewo oświetlenia ceremonii, jak również parady, rzemiosła i producentów żywności, a także rysy Santa Claus. To wydarzenie rozpoczyna się dzień po Święcie Dziękczynienia i trwa przez cały weekend z rozrywki i aktywnego wypoczynku w namiotach w całej he festiwalu.

Inerrobong Film Festival

Ten festiwal filmowy odbywa się w ostatni weekend stycznia i obejmuje projekcje filmów publicznych lokalnych twórców. Istnieje konkurencja w wielu różnych kategoriach i niewielką opłatę za wstęp na festiwal filmowy.

Jest dużo do zrobienia i zobaczenia, jeśli wizyty Des Moines. Czy wizyta w lecie iw zimie, zawsze jest coś dzieje się w mieście Des Moines.

Joe Deacon uwielbia podróżować i wydarzenia Des Moines to tylko niektóre z jego ulubionych trzeba zobaczyć happeningi. Idź do EventSetter.com i zobaczyć kalendarz imprez Des Moines uruchomionych w czasie swojej wizyty.

– autor artykułu