Hanaczow – miejsce zawsze otwarte

Hanaczow - miejsce zawsze otwarte

Norwegia znajduje się w zachodniej części Europy Północnej. Stolicą Norwegii jest Oslo Miasto, które jest pozarządową, naukowe, ekonomiczne i kulturalne centrum Norwegii.

Najbardziej ekscytujące jest park w Oslo Vigeland Sculpture Park. Ten niezwykły obszar parku znajduje się park, który wykazuje dzieło życia Gustava Vigelanda (1869 – 1943), który był znanym rzeźbiarzem. Nie może być dowiedzieć się ponad dwieście ładne rzeźby, które są z żeliwa, brązu i granitu. Główne segmenty w tym ciekawym terenie parku są koła życia, plac zabaw dla dzieci, fontanna, most, płaskowyż monolit, a główną bramą. Vigeland Sculpture Park jest otwarty przez cały rok, więc przyłączyć się i być zaznajomiony z epickim konstrukcji artystycznej.

O latach 1290-tych, pierwsze prace przy twierdzy Akershus został zbudowany przez króla Hakon V. Storting uczczono podczas swojego czasu iz zyskiem przetrwał wiele różnych oblężeń, głównie szwedzkich sił marynarki. Twierdza Akershus został przebudowany i odnowiony w XVII wieku; czyli kiedy było wygląd jako renesansowy zamek.

W Muzeum Kon-Tiki znajdziesz wyjątkowe ekspozycje i łodzie z wyprawy Thor Heyerdahl w świecie. Thor Heyerdahl urodził się w 1914 roku i przekazany w 2002 roku i zasłynął jako jako jeden z najbardziej znanych naukowców i przygód w historii. Poznasz wystaw stałych, takich jak Tygrys, Kon-Tiki , Ra i rzeczywiście Wyspie Wielkanocnej. Istnieje dodatkowo obszar, w Kon-Tiki Museum, które jest dla tych ekspozycji krótkookresowych.

Holmenkollen jest znanym miejscem w regionie Vestre Aker w Oslo. Dodatkowo do bycia dzielnica, region był narciarski ośrodek sportowy od końca XIX wieku, z jego etapem obchodzony skok narciarski zarządzania konkursami skoczni od 1892 roku.

Karl Johans Gate jest głównym aleja Oslo i został nazwany na cześć króla Karl Johan.

– autor artykułu