Hanaczow latem

Hanaczow latem

Ze wszystkim co Corris Mine Explorers odbywają się pod ziemią, silne wiatry i opady deszczu nie będzie przerwać zabawę. Jak sama nazwa wskazuje, z Corris Mine Explorers będziesz miał możliwość poznania dawnych wyrobisk górniczych, w których narzędzia i rzeczy osobiste pozostawione przez ostatnich górników do pracy nie są jeszcze leżące wokół, jakby czekając na ich właścicieli, aby je odzyskać.

5. zejść poniżej metra Adventures

Na zejść poniżej metra Adventures ponownie swoje działania odbywają się pod ziemią – ale jak odkrywanie będziesz być poprowadzone nad wodą, wspinaczki pionowych szybów, pływanie łódką po drugiej podziemnym jeziorze, skalowanie wodospad lub zjazdy w dół do najgłębszego punktu w Snowdonia … uff! To jeden ze sposobów, aby odpracować każdą świąteczną nadmiernej pobłażliwości!

6. Glasfryn Parc

Jeśli podziemne przygody nie są dość twoja sprawa, możesz mieć dużo mniej energicznej zabawy w Glasfryn Parc, która leży między Caernarfon i Pwllheli. Uzupełnić poziom adrenaliny bez wychodzenia z oddechem, mając dobrą staroświecką gokartowy wyścig. Lub spróbować swoich sił w łucznictwie lub bowling. Zimą jest nawet lodowisko, która czynna jest codziennie z wyjątkiem Bożego Narodzenia. Są to tylko niektóre z atrakcji dostępnych w Glasfryn Parc – patrz ich stronie internetowej jeszcze więcej!

7. Coed y Brenin Forest Park

Coed y Brenin Forest Park jest otwarty przez całą zimę na rowerach górskich i spacery – i to jest idealny dla całej rodziny, too. Centrum dla zwiedzających i kawiarnia są również otwarte siedem dni w tygodniu przez cały rok (z wyjątkiem Boże Narodzenie oraz drugi dzień świąt) od 9.30 do 4.30pm poniedziałku do piątku 9.30 do 5pm w weekendy. Sklep na miejscu wypożyczalnia rowerów, Beics Brenin, jest również otwarty codziennie przez cały miesiącach zimowych od 10 do 4.30pm.

– autor artykułu