Hanaczow a sasiednie wsie

Hanaczow a sasiednie wsie

W prowincji jest jednak daleki od podejmowania gości, jak i mieszkańców jest mniej entuzjastycznie życia. Jeśli chcesz prowadzić życie, które mierzona poza wieloma czynnikami, które zazwyczaj definiują jakość życia, Ilocos Sur znajduje się wśród najlepszych wyborów na Filipinach.

Na przykład przyjrzeć się bliżej na wielu Filipińczyków, którzy zakosztowali życia i pracy za granicą, ale zdecydowali się poświęcić swoje lata emerytalne w Ilocos Sur. Ponadto, będziesz mieć możliwości spotykania się i mieszają się z innym zestawem dumny i uczonych członków elitarnych klas, którzy są bardziej regularnie w kontakcie ze swymi braćmi z bardziej skromnych środków. Te elity właścicielem większości terenów handlowych w woj. A są one jednymi z wyższym wykształceniem w woj. Ci, którzy pracowali i pozostał przez jakiś czas za granicą połączyły swoje szeregi w bardziej ostatnich latach. Można obserwować uważnie, jak wiele z tych emerytów elegancko zaprojektowanych domów stoją dumnie pośród typowych i pokornych wyglądających domów, które znajdą Państwo wykonując bardzo ciekawe i stopniowo zmieniających się krajobrazów naturalnych i sztucznych w regionie.

Żywność nadal być głównym powodem, ale bagatelizować, aby podróż do Ilocos Sur. Coś dzikiego, gry-y, podstępny i świeżego przychodzi do głowy, gdy uczestnictwo w jej kuchni regionalnej — i zaczniesz widzieć go w głowie, że Ilocos kuchnia nadrabia regularnie, zdrowej diety. „Nie, że aromatyczne” przychodzi do głowy, gdy po raz pierwszy bierzemy go na początku. Ale lokalne potrawy znalezione w Ilocos Sur, które są przygotowane sensownie poprzez szerokie wykorzystanie jakie są dostępne i obfity w okolicznych społeczności lokalnych stwarzają możliwości, aby cieszyć się prawdziwym, uczciwym do dobra, domową kuchnię. Spróbuj autentyczną wersję ‚pinakbet, „który jest przygotowywany głównie świeże warzywa na parze, przyprawiony z anchois, i pokrytych grillowanej wieprzowiny lub ryb w ciągu ostatnich kilku minut przed zakończeniem gotowania.

– autor artykułu