Glowne sciezki Hanaczowa

Glowne sciezki Hanaczowa

Londyn jest jednym z najbardziej znanych miast na świecie rzek z Tamiza jest jej siłą napędową w ciągu wieków i kluczem do jego sukcesu jako centrum największego imperium kiedykolwiek widział . Jednakże, jeśli zapytać ludzi nazwać innych rzek uruchomione przez stolicę Wielkiej Brytanii mogą walczyć. Przed zbudowany na liczne rzeki płynęła niskie podmokłe leżące które kiedyś zajmował miejsce dorzecza Tamizy w Londynie, gdzie nowoczesna metropolia stoi. Wiele mniejszych dopływów zniknęły wraz z rozwojem miasta i to dobre kilka strumieni i rzek został pochowany w przepustów i systemów kanalizacyjnych, z zaledwie garstką zachowaniu ich obecność nad powierzchnią. Ten artykuł wygląda na niektóre z bardziej godne uwagi.

Tyburn / Tybourne

Jeden długi Lost River, który ma trwałe dziedzictwo w tarła znaczny obszar osadnictwa, pomimo niewielkich rozmiarów, jest Tybourne lub Tyburn. Ten strumień wzrosłyby w South Hampstead i wiła się w dół Tamizy, podział na dwie (ewentualnie trzy) przed osiągnięciem wielką rzekę. W procesie byłoby stworzył wyspę, Thorney Island, gdzie Westminster Abbey został zbudowany i Pałac Westminsterski również stoi. Na jego trasie byłoby płynął przez co my uznajemy za Hampstead, St John Wood, Regent Park, Marylebone, Mayfair i Westminster. Obszar Marylebone to taka, w szczególności, że można prześledzić jego nazwę z powrotem do dawnej strumienia, nazwany jest po kościele St Mary nad brzegiem Bourne’a.

Poprzez West London rzeka będzie przeszły wzdłuż lub w pobliżu wielu jakie są te dni, stolicy najbardziej znanych ulic i zabytków: minęło Primrose Hill, przez Regent Park samego, wzdłuż Baker Street, po drugiej stronie ulicy Oxford Street i Bond Street stacji metra, w poprzek Piccadilly, przez Green Park, przez park St James, przeszedł front, gdzie teraz stoi Pałac Buckingham i wokół podniesionym ziemi, gdzie stoi Westminster Abbey.

– autor artykułu