Bilety do Hanaczowa

Wstaw swój bilet do gniazda z przodu bramy. Twój bilet będzie ssać do maszyny, panele pomarańczowe cofnie a bilet będzie ponownie od górnej bramy, jak przejść. Musisz bilet ponownie później, aby wyjść z systemu BART. Wskoczyć na następny pociąg i rozgość się. Jest dużo miejsca dla Ciebie i Twojego bagażu.

Będzie to około 9 przystanków przed stacją Civic Center / UN Plaza, który wyznacza początek obszaru śródmieścia. Przystanki są ogłaszane z napowietrznych głośników i kiedy drzwi otwarte, górne znaki zidentyfikować bieżącą stację. Gdy cel zostanie osiągnięty, hop off pociągu i udać się do bram wyjazdowych. Bramy wyjściowe wyglądają podobnie jak bramy wejściowe. Po raz kolejny, włóż swój bilet w przedniej i panele otworzy umożliwiając przejście przez. Tym razem przepustką pozostanie w urządzeniu. W przypadku, gdy cena biletu płatnego nie pokrywa cały koszt do miejsca docelowego, Twój bilet nie zostanie przyjęty do bramy. Nie ma problemu – Odszukaj biletów kiosk ADDFARE i zakupić bilet na pokrycie różnicy.

Wyjdź stacji BART i udać się do poziomu ulicy do połączeń za pośrednictwem autobusu, tramwaju, klasyczny kolejki linowej lub taksówką. Kolejki linowe są 5 $ i połączyć ze stacji Powell Street. Są one bardzo popularne co czyni je zbyt ciasno dla podróżujących z bagażem. Klasyczne tramwaje to tylko 2 $, a następnie Market Street do Embarcadero i Fisherman Wharf. Autobusy są również $ 2 oraz pokrycia wszystkich innych miejsc śródmieścia.

Po powrocie do domu, należy wsiąść do właściwego pociągu BART z lotniska w San Francisco SFO. Oglądaj wyświetlacze cyfrowe dla adresata następnego przybywających pociągiem. Nie będzie cztery osobne pociągi pozycji do różnych miejsc przeznaczenia. Zapoznaj się z mapą systemu BART jeśli przypadkowo pokład złego pociągu. Nie będzie kilka możliwości, aby poprawić błąd zamykając i ponownie na pokład właściwego pociągu.

– autor artykułu