Armia Krajowa w Hanaczowie

To nie jest bardzo duży muzeum według standardów międzynarodowych, ale ma kilka bardzo ciekawych eksponatów, które opowiadają historię tego urokliwego miasta w ciekawy sposób …

Ruiny Pawła: Jedyną pozostałością co niegdyś największy kościół katolicki w Azji, jest imponująca fasada 16 wieku, wyposażony w zawiłe płaskorzeźby i rzeźby.

Santo Domingo Kościół jest 1828 stylu barokowo-Filipiński Kościół, mieszczący mały muzeum, gdzie można zobaczyć cenne obiekty historyczne, związane z historią Kościoła rzymskokatolickiego w Azji.

Lou Kau Mansion: Piękna 19 wieku Dziedziniec dom, który używany służyć jako rezydencja jednego z najbogatszych kupców chińskich miasta.

Katedra

Święty Dom Miłosierdzia: Innym ważnym historycznym budynku, z małym muzeum w nim.

Od Plac Senado, można z łatwością dojść Southwest, wzdłuż UNESCO ogłosił Macau Świat Heritage Trail, przechodząc przez niektóre z najbardziej interesujących perełek dziedzictwa miasta, jak malownicze Rua da Felicidade, gdzie słynna scena z filmu „Indiana Jones i Świątynia Doom „został zastrzelony, Plac Świętego Augustyna (Largo de Santo Agostinho), gdzie pierwsza teatralnym zachodnich Chin znajduje się kościół św Józefa, z jego wspaniałej barokowej architektury, Kościół św Wawrzyńca (który jest jednym z trzech najstarszych kościołów Makau ), Lilau Square, gdzie jedynym źródłem Makao słodkowodnych kiedyś, mauretańskiej Koszary … i dalej, do MA-Temple i Muzeum Morskie w Makau.

Istnieje wiele portugalsko-macanese restauracji wokół Ma-Temple i Makau Muzeum Morskie, niczym Lorcha i Restaurante Litoral , więc staram się nie czepiać się zbytnio na drodze …

Prawdopodobnie będzie to późnym popołudniem do czasu zakończenia swoją „historyczną spacer miasta”. Stąd, masz kilka możliwości:

Można złapać taksówkę do Macau Tower, jeden z największych na najwyższych wolnostojących wież i świetne miejsce, aby cieszyć się zachód słońca-koktajl podczas oglądania, jak noc powoli obejmuje miasto i ekstrawaganckie neonów Makau świecić w tysiącu kolorach …

– autor artykułu