Zalety zycia w malej miejscowosci

Zalety zycia w malej miejscowosci

Jeśli jesteś po prostu odwiedzając Austin lub dokonania jej swój dom, swoje doświadczenia nie będzie kompletna bez widząc Texas State Capitol przynajmniej raz. Trudno przegapić! Duże i wyraźne Capitol znajduje się w centrum miasta Austin, a wiele zabawnych i popularnych imprez znajdują się na terenie budynku Kapitolu.

Budynek Capitol wyposażony w widocznym miejscu na panoramę miasta Austin, i będzie nadal to robić, ponieważ prawo zabrania blokowania wiele wspaniałe widoki budynku z punktów obserwacyjnych na terenie miasta.

Zbudowany na miejscu na czele Congress Avenue przeznaczonych do pierwotnych planów 1839, obecny budynek zastąpił wcześniejszą taki, który został zniszczony przez pożar w 1881. Wszystko było już projekt budowy nowego budynku, a rozpoczęła się w lutym 1882.

Po pewnych opóźnień w pozyskiwaniu kamienia wykorzystywanego w budownictwie, Bogini Wolności pomnika został umieszczony na szczycie kopuły w lutym 1888. Oficjalne otwarcie nastąpiło dnia 21 kwietnia 1888.

Wspaniały przykład włoski renesans, który sprzyjał w 19-wiecznej architektury publicznej, Capitol jest otwarta dla publiczności i dobrze warte odwiedzenia. Rotunda tworzy szeptu galerii, a rzeczywistą galerii, jak również, z portrety każdej osoby, która ma służyć zarówno jako gubernator Teksasu, albo prezydent Republiki Teksasu włączone.

Oto dziesięć interesujących faktów na temat Texas State Capitol, aby pamiętać, gdy jesteś wędrówki z aparatem.

Texas State Capitol jest największym w metrach kwadratowych brutto wszystkich stolic państwowych.

W jednej z największych transakcji barterowych w historii, budowniczowie Texas State Capitol dano 3 miliony akrów ziemi, jako wynagrodzenie za swoją pracę. 3 miliony akrów stać się największym ranczo bydła na świecie.

– autor artykułu