Praca w Hanaczowie

Praca w Hanaczowie

Gdy dołączył szwedzkich rolników, kowali i rzemieślników ekspertów, jednak Colony końcu stał rozpuszczalnika – a nawet zaczęła się rozwijać! Z nowym piekarni, Blacksmith Shop, nabiału i innych przedsiębiorstw, to było prawie całkowicie samowystarczalny. I w końcu otworzyło nowe perspektywy …

Gdy cesarz Wilhelm II przybył do Jerozolimy w 1898 roku, szwedzka członkowie kolonii strzału znakomite fotografie jego wizyty. Fotografie były tak wyjątkowe i historyczne, które były duże zapotrzebowanie. Zdjęcia wykonane przez członków kolonii szwedzkiego tle są jednymi z najlepszych dokumentacji mamy imprez etapowych miasta. Niektóre z tych zdjęć są na wystawie w czterech sefardyjskich synagog w dzielnicy żydowskiej Starego Miasta.

Wśród tych, którzy skorzystali z largess American Colony była grupa jemeńskich Żydów, którzy wyemigrowali do ziemi Izraela po długiej, żmudnej drogi pieszo. Niewielu z bardziej doświadczonych Żydów w Jerozolimie miał ochoty ani środków, aby pomóc przybyłych z Jemenu i American Colony przyszedł im z pomocą. The Colony karmione i obleczony nowych imigrantów, patrząc po nich przez wiele lat.

The Colony zaczął brać w płacących gości na początku 20 wieku, podwajając się, aby zrobić miejsce dla tych out-of-town goście. Stopniowo American Colony Hotel zasłynął ze swojej kombinacji Europejskiej i Bliskiego Wschodu gościnność i atmosfera. Do dziś potomkowie pierwotnego Colony właścicielem pozostaje hotel i aura.

Znajduje się jak to jest pomiędzy Starym i Nowym Jeruzalem, niedaleko górze Scopus i Bramy Damasceńskiej, hotel, uległ poważnemu uszkodzeniu zarówno w wojnie o niepodległość i wojny sześciodniowej. Na szczęście, budynek został całkowicie odrestaurowany i wiele z nich wygląda dokładnie tak, jak to miało miejsce, gdy przeznaczone dla bogatych Effendi.Goście są mile widziane, aby zobaczyć piękne, oryginalne kamienne podłogi i cieszyć się wyjątkowe i dotykania eksponatów. Jeden wyświetlacz jest plakat z okresu 1938-1939, kiedy to Żydzi i Arabowie – – znajdowały się w buncie przeciwko brytyjskich władców Palestyny. Zawiadomienie przypomina nie omawiać spraw wojskowych w miejscach publicznych, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może słuchać!

Druga historia jest wyposażony w otwarty salon, który jest wyposażony w znakomity malowany drewniany strop. Z tarasu rozpościera się widok z lotu ptaka z pięknym dziedzińcem krajobrazowy: luksusowe ogrody otaczające fontannę i złota rybka staw.

– autor artykułu