O czym pamietac w Hanaczowie

O czym pamietac w Hanaczowie

Większość czasu, kiedy ludzie myślą brudnych miast w Chinach, ich umysł dryfuje do zagracone Pekin, Szanghaj i zanieczyszczenia pakowane prawie wszędzie. Dla tych, którzy podróżują wzdłuż Jedwabnego Szlaku w dalekiej zachodniej prowincji Xinjiang w Chinach, jednak brudne miasta są miejsca, które chcesz odwiedzić.

Czemu?

Wieki temu, z powrotem, gdy był Jedwabny Szlak kwitnącej szlakiem handlowym między Wschodem a Zachodem, miasta urodziło się wspierać karawan, które sprawiły, że podróż. Jak wyblakłe Silk Road, więc te miasta nie … ale nie do końca.

Co pozostaje stała się jednym z najbardziej fascynujących miejsc do odwiedzenia w całych Chinach. Spośród wielu znalezisk archeologicznych, te trzy miasta są zdecydowanie najbardziej interesujące odwiedzić.

# 1 w Turpan Ancient City of Jiaohe

Położony w jednym z najniżej położonych punktów na Ziemi, Turpan pozostaje kwitnącej oazy na pustyni. O 10 km na zachód od miasta leży Jiaohe, starożytnego miasta, które kiedyś być stolicą regionu.

Najciekawszą częścią tego miasta jest fakt, że zamiast być budowane od podstaw, to faktycznie było wykopane z ziemi. Idąc ulicami tego starożytnego miasta z murów błoto nadal rosną z ziemi, można jeszcze zrozumieć, starych domów, urzędów i miejsc kultu.

# 2 Stare Miasto w Kaszgar

Na zachodnim krańcu Chin, część, która graniczy Pakistan, Kazachstan i wszystkie inne „Stans”, siedzi kwintesencję miasto Silk Road of Kaszgaru. Zanurzony w bogatej historii, która sięga ponad 1000 lat, Stare Miasto Kaszgaru jest znany wśród turystów dla swoich domach błoto cegły, wąskich uliczek i cegły dróg.

Widziane z góry, Stare Miasto wygląda bardziej jak powyżej gruntu katakumby, które jest zrozumiałe łatwo zgubić. Przez wieki Uyghur, grupę etniczną rodzimych okolicy, które przedstawiły swoje gminne domy tutaj.

– autor artykułu