Hanaczow – polozenie

Hanaczow - polozenie Powrót do Las Vegas za pomocą helikoptera. Koszt: $ 3000 (różni się w oparciu o wybór jachtu).

Udaj się do Canyon Ranch Spa w hotelu Venetian i pieścić siebie z maseczki i masaże, a następnie włosy i makijaż dla nocy. Przybliżony koszt: $ +3.000 przed napiwek.

Na obiad, spróbować menu degustacyjne w Aureole, znajdujący się w Mandalay Bay, 105 $ za osobę w Swan Court, wraz z butelką 1961 Chateau Margaux (pierwsza rosną Bordeaux, klasyczny wybór dla luksusowego czerwonego wina), zaproponowany przez Williama Sherer, dyrektor Wine i master Sommelier na otoczki. Przybliżony koszt: $ 4000 przed napiwek.

Po kolacji, udać się TAO w Venetian, gdzie odpust może naprawdę zacząć. Zadzwońcie do zarezerwować prywatnego nieba okno, z najlepszym widokiem na scenę. Jest to idealne miejsce, aby twoje włosy w dół i dostać dzikie. Widzieć i być widzianym przez najseksowniejszych i najpiękniejszych tłumu miasta. Skrzynki Sky zaczynają się od $ 5000 na noc.

Udaj się do Palms, przy szosie, na jakimś wysokim działaniem wałka w nowiutkim Mint Lounge. Limity wahają się od $ 100 do $ 5000 sztuk ręką. Wyższe limity mogą być rozmieszczone przed przyjazdem. Wysokotemperaturowe gry stołowe obejmują blackjacka, ruletkę i baccarat.

Wracaj do swojego luksusowego apartamentu w Sky Lofts, gdzie można mieć swój osobisty kamerdyner narysować kąpiel, a następnie oglądać senny Vegas wschodu słońca poprzez swoich inspirujących 24 stóp od podłogi do sufitu okna. Zamówienie śniadanie w łóżku z serwisu jadalnym 24 godzin w-Loft.

Twój prywatny szofer na pewno jeździć na lotnisko, ale które lotnisko jest zależne od tego, jak robiłeś przy stołach w ten weekend. Jeśli wygrałeś, przechodzą iść i prosto do Las Vegas Airport Wykonawczego gdy prywatny czarter może być dostosowany do śmigać cię na wygody i bez kłopotów z dzisiejszych lotniskach.Jeśli twój portfel cierpi po weekendzie lekkomyślnego gier, należy poinformować kierowcę do spadku można przy krawężniku na lot jazdy z powrotem do rzeczywistości.

Las Vegas Druk jest zasób wiadomości i informacje na temat wszystkich rzeczy Las Vegas.

– autor artykułu