Hanaczow po wojnie

Hanaczow po wojnie

Des Moines, Iowa nie może brzmieć jak najcieplejszym miejscu w Stanach Zjednoczonych, ale zawiera ponad swój udział zabawy i festiwale. Jeśli zdarzy ci się mieszka w okolicy i odwiedzają, należy podjąć w jednym z tych corocznych imprez, które odbywają się w Des Moines w ciągu całego roku.

Midwest Art Fest

Jeśli lubisz sztukę, będziemy chcieli wziąć w corocznym Festiwalu Sztuki oraz Midwest Art Fest. Można uczestniczyć zarówno pokazy, które odbywają się w pierwszy weekend maja na terenach targowych w centrum Des Moines. Jeśli lubisz sztukę, to jest to idealny sposób, aby uzyskać dwa festiwale sztuki w cenie jednej. Śródmieście pokaż uruchamia bezpłatny transport dla tych, którzy przebywają w mieście i jest uważany za jeden z największych festiwali sztuki Midwest.

CelebrAsian Heritage Festival

Drugi weekend w maju jest Festiwal Dziedzictwa CelebrAsian które zostały podjęte miejsce przez ponad dekadę. To wydarzenie zawiera eksponaty kultury, żywności, rozrywki, karnawał jazdy i więcej i jest uważana za jedną z największych imprez rodzinnych w Iowa. Ten dzień długo impreza odbywa się w Civic Center w śródmieściu DesMoines.

Iowa State Fair

Iowa State Fair jest jednym z największych targach państwowych w kraju i został nawet obchodzone w filmie. Na targach dysponuje dużym Midway, rozrywki, konkurencji rodeo i więcej. Odbywa się w drugim i trzecim tygodniach sierpnia każdego roku na terenach targowych Iowa State w Des Moines.

DesMoines Renaissance Faire

Labor Day Weekend to czas, kiedy można cofnąć się w czasie, aby zobaczyć, jak to jest z tyłu w okresie renesansu. Są pokazy, rozrywka, producentów żywności, sprzedawców rzemiosła i rzemieślników w strojach podczas tej dorocznej imprezy weekendu Labor Day, który odbywa się w każdy weekend pierwszomajowy w centrum miasta Des Moines.

– autor artykułu