Hanaczow – obrona miasta

Hanaczow - obrona miasta

Mówią: „Co dzieje się w Vegas, zostaje w Vegas” i to jest prawda ciężko zarobionych budżetów wakacje sporo odwiedzającego. W mieście grzechu, bogactwo jest na każdym kroku. Wystarczy przechylić głowę ku niebu, aby niedawno otwarty City Center, że w cenie około $ 11 miliardów dolarów (tak, miliard ze śniadaniem), gdzie ekstrawagancka architektura i centrum odbioru etapu wyszukane techniki. To sprawia, że ??jeden cud, który jest cały ten luksus za? Jedna prosta odpowiedź: bardzo bogaci ludzie. Co to będzie jak dmuchać przez sto tysięcy dolarów na krótki weekend w Las Vegas? Czytaj.

Przyjazd do apartamentu 3-pokojowe mieszkanie w Sky Lofts. Zaprojektowany, aby pomieścić Las Vegas „najbardziej wymagających Gości, eleganckie Sky Lofty są przebita tylko przez nadzwyczajną poziom spersonalizowanych usług świadczonych przez Błękitny lofty” personel. Koszt: 13000 $ za noc.

Po sprawdzeniu, zrób dołączonego usług szofera Maybach do miejsca przeznaczenia na zakupy do wyboru. Nasze propozycje obejmują parę samych Vegas Aviator okulary z Chrome serca co Oculus w Pałacu Cezara (Appian Way sklepy). Koszt: około $ 4.000 ludzi, w zależności od stylu.

Podczas gdy w Pałacu Cezara sprawdzeniu Move 1 Daylight zegarek od Freda Paryżu w sklepach na forum. Koszt: $ +15.850.

Po Sklepy forum dla akcesoriów, przejdź do Canal Shoppes w Venetian sobie na zakupy w Lior. LIOR, oaza Las Vegas, wykonuje najlepszych wzorów z Europy i spoza niej, wraz z wyjątkową obsługą. Będziesz miał żadnych problemów ze znalezieniem idealny strój dla swojego wieczoru ekstrawagancji. Koszt waha się od zakupu, Szacunkowy koszt: $ +16.000.

Weź helikopter z lądowiskiem dla helikopterów Maverick Helicopters na lądowisku w Lake Las Vegas Resort. Wynajmij jeden z dwóch prywatnych jachtów odbioru po południu i cieszyć się wylegiwanie się na pokładzie w ciepłym wiosennym słońcu.

– autor artykułu