Hanaczow – ciekawostki

Hanaczow - ciekawostki

Po wysiąść z autobusu na Sentosa Singapurze zostanie zaatakowana przez cały szereg opcji, jak będzie spędzać resztę dnia tam. Czy jesteś rodzicem z dziećmi, gołąbków, singli, młodych dorosłych, istnieje tak wiele rzeczy można i tym artykule zostaną omówione niektóre z ciekawych zajęć, które czekają.

Przejazd kolejką linową i być na szczycie świata. Nie wystarczy zadowolić obrazów na pocztówkach, zobacz cały splendor Sentosa dla siebie jak powoli osiągnąć szczyt skarpy i jazda zajmuje Ci kilkaset stóp w powietrzu! Wydech ze zdumieniem, jak widać piękne chmury wtopić się w oceanie, wyspa w całej okazałości, a widok z Singapuru, jak tylko oczy mogą widzieć. Najlepszą rzeczą jest cena, jeśli dość tanie i jedna kolejka linowa może pomieścić całą rodzinę.

Czy byłeś kiedyś na sankach? Jest to doświadczenie, podobnie jak inne. Saneczkarstwie to make jeździć bez kół Przesunięcie w dół równi pochyłej. Dostać się do prędkości przejeżdżając przez ciasnych zakrętach i tor przeszkód prosto z tablicy F1 rysunku. Nie można pokonać to dla najbardziej elektryzujących minut swojego życia, a raz nie dostać się do mety, drugi przelot podawane jest do ciebie windą nieba, który będzie życie cię z powrotem do linii startu w kolejnej rundzie braku działania zatrzymania ,

Zagraj w minigolfa. Jednym z najlepszych sposobów na spędzenie popołudnia w Sentosa jest zagrać w mini golfa na kursie, który posiada 18 otworów. Unikać fosy wodą, piaskownice i skomplikowanych torów i bramy, jak starają się manewrować piłeczkę do wszystkich ważnych dziury. Mając wystarczająco dużo praktyki będziesz ekspertem jak was podróż przez całą drogę do trudnych ostatnim dołku – co dam wam przekonać się na własne oczy. Jest zdrowa rodzina zabawa dla każdego, a nawet nastolatki i młodzi dorośli nie są pominięte.

To jest plaża i co zrobisz bez pewnych działań Beach fun? Budzenie deska, windsurfingu i pluskać się w chłodnych wodach wielu plaż w Sentosa. Graj asortyment gier, takich jak siatkówka plażowa, piłka nożna, rugby, a nawet dotyk chłodnego grze w piłkę wodną. Czy jesteś mały tot lub wieku emeryt, otwarty charakter woda jest zabawy i relaksu na pewno kiwać do ciebie. Można także zrelaksować się w dowolnym jednym z barów plażowych rozrzuconych po całym piaszczystych stronach plaży, od małych szałasach i osobliwych chatach World barów plażowych, takich jak klasa Cafe Del Mar i KM8. SIP na pina coloda i niech cię Bronze Sun i powoli patrzeć, jak słońce otrzymuje świateł dyskotekowych. W Sentosa Singapur, zawsze jest coś do zrobienia, bez względu na porę dnia!

– autor artykułu