Dlaczego warto zwiedzac Polske

Dlaczego warto zwiedzac Polske

Portmeirion Wioska jest otwarta przez całą zimę, ale jest zamknięta w dniu Bożego Narodzenia. Z miłą długie godziny otwarcia (9.30 do 7.30pm na wsi, zamykając 17:30 dla sklepów) oraz specjalny bilet uprawniający do pobrania wejścia zimowego wejścia do pół ceny w całym okresie zimowym, chodź Czy słońce czy deszcz Portmeirion Village jest jednym z tych, atrakcje Snowdonia po prostu trzeba odwiedzić!

9. Plas Tan y Bwlch Ogrody

Plas Tan y Bwlch Ogrody są rozkoszą przez cały rok – po prostu tam, aby obserwować zmieniające się pory roku to prawdziwa przyjemność. Różne części Plas Tan y Bwlch otwarte są w różnym czasie przez całą zimę – na przykład, gdy ogrody są otwarte od 10 rano do zmierzchu, oranżerii zamyka się w okresie Bożego Narodzenia i godziny otwarcia dla domu różnić – dlatego warto się w dotykać przed wizytą, aby dowiedzieć się dokładnie, co jest otwarte.

10. Piggery ceramiką

Coś wyłącznie dla najmłodszych teraz – Piggery Ceramika, piękny rodzina atrakcją blisko Caernarfon który jest otwarty przez cały rok dla zabawy artystycznej. Najmłodsi mogą ozdobić swoje własne świnie ceramiki w chlewni ceramiką, a od twórcze działania, takie jak malowanie zachęcają wyobraźnię dzieci, aby poszaleć zamiast zachęcać dzieci, aby się poszaleć, uważamy, że jest blisko większość rodziców będzie pochwalam!

Steven Jones Senior Turystyka Usługi Officer w Cyngor Gwynedd Rady, walijski władz lokalnych, którego Odwiedź stronę Snowdonia jest oficjalna strona turystyki dla regionu Snowdonia. Odwiedź Snowdonia gościom przydatnych informacji o regionie, w tym działań i atrakcji Snowdonia Snowdonia.

– autor artykułu