Co warto zobaczyc w Hanaczowie

Co warto zobaczyc w Hanaczowie

Obszar spadł niezdarnie od czterech parafiach i nie rozwijają się w takim samym tempie jak w przypadku innych pobliskich miastach w wyniku. To nie mają wiele domów publicznych, ale zyskał złą reputację, w 17 i 18 wieku jako ulubionym miejscem dla złoczyńców, rozbójników i łotrów. Drogi były źle utrzymane, a teren był tak obcięte, że został on opisany w momencie, jak podobny do życia na skale w środku oceanu.

Dopiero pod koniec lat 18 i 19 wieku, że rozwój Knightsbridge zaczął startować i teren zaczął się przekształcić to, co wiemy dzisiaj. Nawierzchni ustawa Knightsbridge został poproszony w 1790 roku w celu poprawy jakości ulic tak, że panie nie zranić podczas chodzenia. Grunt na budowę w okolicach stawało się rzadkością, więc rozwój wkrótce przeniósł się do Knightsbridge. Zajęło to trochę czasu, zanim Knightsbridge mogła otrząsnąć nieprecyzyjnych jej granic i znaleźć własną tożsamość.

Choć ziemia w dzielnicy Knightsbridge zostało osłonięte i dobrze odsączone z dobrym widokiem na Thames Valley, jego brak topograficznych i określonych granic sprawiło, że czuję się jak „nazwa miasta” bez. Dalszy rozwój miał jednak przyczynić się do poprawy tożsamości Knightsbridge i usunięcie Turnpike pomiędzy Knightsbridge i Hyde Park Corner pomógł aby poczuć się jak część Londynu. Otwarcie Harvey Nichols i Harrods w połowie 19 wieku, a pojawienie się kilku ambasad, w tym ambasady francuskiej, do obszaru na przełomie 20 wieku pokazały, jak daleko Knightsbridge przybył z wylądować niczyjej się wysoce pożądane Lokalizacja. Od tego czasu, Knightsbridge nadal rosnąć w prestiż i szacunek i stał się jednym z najważniejszych części centralnego Londynu.

© Izzy Evans 2013

Jeśli są Państwo zainteresowani w tej konkretnej dzielnicy Londynu, to należy spojrzeć na nieruchomości do wynajęcia w Knightsbridge.

– autor artykułu